Wynajem pomieszczeń

Oferujemy pod wynajem pomieszczenia usytuowane w funkcjonalnym, posiadającym własny parking,10-piętrowym biurowcu, położonym przy ul. Tomasza Zana w Lublinie. Budynek zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie prężnie rozwijającego się centrum biznesowego, centrum handlowego, sądu i ZUS-u, a także w niewielkiej odległości od centrum miasta. Bliskość przystanków autobusowych i trolejbusowych umożliwia łatwą komunikację z innymi dzielnicami Lublina.
W budynku znajdują się cztery windy,klimatyzowana sala konferencyjna z dostępem do Internetu,sklepik spożywczy,barek,kiosk papierniczy.


Minimalna powierzchnia lokalu do wynajęcia wynosi 18 m2 z możliwością elastycznego jej powiększania do 400 m2 oraz opcją indywidualnej aranżacji i dostosowania do potrzeb i standardów wymaganych przez najemcę.

W cenie najmu wliczone są:

  • wszystkie opłaty eksploatacyjne: prąd, woda i centralne ogrzewanie
  • użytkowanie części wspólnych, windy, korytarze, łazienki i toalety oraz teren przed budynkiem
  • codzienne sprzątanie powierzchni wspólnych i biurowych
  • ochrona i dostęp do biur przez 24h. Recepcja obsługiwana przez pracownika dozoru
  • dostęp do klimatyzowanej sali konferencyjnej na 40 osób z dostępem do internetu

Dodatkowo istnieje możliwość dzierżawy linii telefonicznej, dostępu do szybkiej sieci internetowej, wynajęcia powierzchni lub pomieszczeń magazynowych oraz spersonalizowania swoim logo wybranej części obiektu.